•            
  • sajhaonlinetv. com

  • २९ पुष २०७९, शुक्रबार ०२:४५

  मोडलिङ सँग सँगै भिडियो सम्पादनमा ख्याती कमाउँदै अनिल बिष्ट (प्युठानी)

  मोडल तथा कलाकार अनिल बिष्ट (प्यठानी) मोडलिङ सँग सँगै म्युजिक भिडियोको सम्पादन कार्यमा समेत ख्याती कमाउदै छन् । लामो समयदेखि नेपाली गीत संगीतको क्षेत्रमा कृयासिल बिष्ट म्युजिक भिडियोमा मोडलको रुपमा आबद्द हुँदै आएका छन । बिष्टले अहिले सम्मा लगभग १०० भन्दा बढि म्युजिक भिडियोमा अभिनय गरिसकेका छन् भने ५०० भन्दा बढि म्यजिक भिडियोको सम्पादन गरिसकेका छन् ।

  गौमुखी गाउपालिका वडा नं. ५,प्युठान मा जन्मिएको बिष्ट काठमाण्डौमा बस्छन् । सरल र मिजासीलो स्भावका बिष्ट जल राप्ती डिजिटल म्युजिक प्रा.ली का सञ्चालक हुन् । म्युजिक भिडियोमा मोडलीङ, भिडियो सम्पादनका साँथ साँथै उनि म्युजिक भिडियोको ब्याबस्थापन समेत गर्छन् । उनले अनिल बिष्ट प्यूठानी नामको युटुभ च्यानल सञ्चालन गरेका छन् । जहाँ लाखौ सस्क्राइभ छन् । बिष्ट आमा सीता परियार र बाबा नारायण बिष्ट को कोख बाट २०५०/४/२२ जन्मेका हुन। यस क्षेत्रमा लागेर प्रसस्त पैसा कमाउन नसके पनि आत्मा सन्तुष्टि पुर्णरुपमा मिलेको बताउछन् ।

  सिफारिस सबै
 • छुटाउनुभयो कि? सबै