•            
  • sajhaonlinetv. com

  • १२ फाल्गुन २०७९, शुक्रबार ०५:२०

  घट्यो सुन – चाँदीको मूल्य

  काठमाडौं । नेपाली बजारमा आज सुन तथा चाँदीको मूल्य घटेको छ। गत कारोबार दिन अर्थात बुधबार स्थिर रहेको सुनको मूल्य आज अघिल्लो दिनको तुलनामा प्रतितोला ५ सय रुपैयाँ घटेको हो। नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघका अनुसार आज छापावाल सुन प्रतितोला १ लाख २ हजार ५ सय रुपैयाँ र तेजाबी सुन प्रतितोला १ लाख २ हजार रुपैयाँमा कारोबार भइरहेको छ। बुधबार छापावाल सुन प्रतितोला १ लाख ३ हजार रुपैयाँ र तेजाबी सुन प्रतितोला १ लाख २ हजार ५ सय रुपैयाँमा कारोबार भएको थियो।

  त्यसैगरी, आज चाँदीको मूल्य पनि घटेको छ। आज चाँदी प्रतितोला १ हजार २ सय ८५ रुपैयाँमा कारोबार भइरहेको छ । बुधबार चाँदी प्रतितोला १ हजार २ सय ९५ रुपैयाँमा कारोबार भएको थियो। बुधबारको तुलनामा आज चाँदी प्रतितोला १० रुपैयाँ घटेको हो। आज अन्तर्राष्ट्रिय बजारमा भने सुन प्रतिऔंस १ हजार ८ सय २९ अमेरिकी डलरमा कारोबार भइरहेको छ।

  सम्बन्धित खवर

  मन्त्रिपरिषद् बैठक सिंहदरबारमा सुरु

  सिफारिस सबै
 • छुटाउनुभयो कि? सबै