•            
  • sajhaonlinetv. com

  • ३ बैशाख २०८०, आईतवार ०६:०५

  नेपाली मौलिक चलचित्र ‘काँडेतार’को शीर्ष गीत सार्वजनिक

  नायक नवल खड्काको निर्देशन रहेको नेपाली मौलिक चलचित्र ‘काँडेतार’को शीर्ष गीत सार्वजनिक भएको छ । शनिबार इन्टरनेटमार्फत सार्वजनिक गरिएको गीतमा नवल खड्का, सुरविना कार्कीसहित शीर्ष कलाकारको अभिनय छ । नयाँवर्षको अवसरमा सार्वजनिक गीतले राष्ट्रिय हितको पक्षमा उभिन आह्वान समेत गर्छ ।

  गीतमा गौरव पहारी, रेविका गुरुङ, प्रशान्त यादव, मुरलीधरण, प्रेम सुब्बा, सञ्जल खतिवडा, रोमियान लिम्बु, पुष्पा श्रेष्ठ, रवि शाह समेत फिचर्ड छन् । गीतमा सत्यकला राई, राजेशपायल राई र जे पापीको स्वर छ भने संगीत मणी थापाले दिएका छन् ।

  चलचित्रले देशको सिमा संरक्षण गर्नु पर्छ भन्ने मुल भाव बोकेको छ ।

  शब्द रचना मिलन कान्छा किराँतीले लेखेका छन् । फिल्मको कथा अभिनेता तथा निर्माता समेत रहेका खड्काले लेखेका हुन् । कार्यकारी निर्मातामा गायिका समेत रहेकी सत्यकला राई छिन् । माकिको राई र अन्जु केसी निर्माताको रुपमा छन् ।

  सम्बन्धित खवर

  मन्त्रिपरिषद् बैठक सिंहदरबारमा सुरु

  सिफारिस सबै
 • छुटाउनुभयो कि? सबै