•            
  • sajhaonlinetv. com

  • १७ बैशाख २०८०, आईतवार १६:३८

  “बासुरीको धुन” को म्युसिक भिडियोको छायाङ्कन सम्पन्न

  रमेश भुसाल र सुमन थापा मगरको सुमधुर आवज रहेको लोक गित “बासुरीको धुन” म्युजिक भिडियोको छायाङ्कन सम्पन्न भएको छ । जसमा चर्चित मोडेल आयुस्मा कार्की,रेसम गुरुङ्, दिनेस सिग्देल्, अजय कुमार रोका, आस्था श्रेष्ठ,खेम नेपाली घर्ति र इश्वरी प्रसाद अधिकारीको अभिनय रहेको छ ।

  कमल प्रसाद शर्मा र इश्वरी प्रसाद अधिकारिको निर्माण रहेको म्युजिक भिडियोको निर्देशन सबिन कुमार तोलाङ्गीले गरेका छन भने छायाङ्कन बिरेन्द्र परियारले गरेका छन ।
  गित को रचना र लय गायक रमेश भुसाल कै रहेको छ भने पुनम स्टुडियोमा गित रेकर्ड गरियको छ । सह निर्देशन बिकल छेत्रीले गरेका छन भने निर्माण ब्यावस्थापक देउ बहादुर गुरुङ, ड्रोन अपरेटर आयुश पोख्रेल्,असिस्टेन क्यामेरा म्यान रन्जित तिमील्सिना , म्यकप आर्टिस्ट सन्तोसी आचार्य र अन्जु भुजेल रहेका छन ।

  सिफारिस सबै
 • छुटाउनुभयो कि? सबै