•            
  • sajhaonlinetv. com

  • १२ भाद्र २०८०, मंगलवार १७:१३

  सविनकुमार तोलांगीको निर्माण ,लेखन तथा निर्देशन रहको चलचित्र ‘राजमहल’मा अभिनेत्री आँचल शर्मा अनुबन्धित

  सविनकुमार तोलांगीको निर्माण ,लेखन तथा निर्देशन रहको चलचित्र ‘राजमहल ’मा चर्चित अभिनेत्री आँचल शर्मा अनुबन्धित भएकी छन् ।
  यो फिल्ममा यसअघि रमेश उप्रेती र गरिमा शर्मा पनि अनुबन्धित भइसकेका छन् । आँचल शर्मा उक्त चलचित्रमा केन्द्रिय भूमिकामा देखिने छिन । साझा अनलाईन टिभी सँग कुरा गर्दै अभिनेत्री आँचल शर्माले चलचित्रको कथा,स्कृप्ट र टिम राम्रो लागेर काम गर्न लागेको जानकारी दिइन् ।
  चलचित्र को सिनेमटोग्राफी चर्चित सिनेमाटोग्राफर पुरुस्वोत्तम प्रधानले गर्दै छन भने सङ्गित अर्जुन पोखरेलको रहने निर्देसक सबिन कुमार तोलाङ्गीले जानकारी दिए ।
  चलचित्र को निर्माता यस बहादुर गुरुङ र माधब गहतराजले गर्दै छन ।
  ओसकार इन्टर नेशनल कलेज बाट लेखन तथा निर्देशन बिधामा स्नातक गरेका निर्देसक तोलाङ्गीको यो देब्यु चलचित्र हो । उनी ओस्कार कलेजको देस्रो ब्याजी हुन् । उनले केहि छोटा चलचित्र ,सिरिज्,सिरेल र दर्जनौ म्युजिक भिडियो को निर्देसन गरी सकेका छन ।
  नेपाली चलचित्र क्षेत्रमा सबिन कुमार तोलाङ्गी स्थापित नाम हो । नेपाली चलचित्र क्षेत्रको बिकास र बिस्तारको निम्ती थुप्रै सकारात्मक मोभमेन्ट गरेका छन । दुइ पटक अखिल नेपाल क्रान्तिकारी चलचित्र कर्मी सङघको केन्द्रिय अध्यक्ष भएका थिए । जुन सङ्घठले बिदेसी सिनेमालाई नेपालमा प्रदर्शन गर्न रोक लगाएको थियो । त्यस्तै गरी गौतम बुद्ध भरतमा जन्मिएका हुन भनेर भारतीय चनल टिभी च्यानल जीटिभी बाट सिरिज प्रसारन गरे पछी नेपाल मा ठुलो आन्दोलन भएको थियो । नेपालामा अशोज २८ गते २०६९ बेलुका सुक्रबार देखी २९ गते सनिबार बेलुका ८ बजे सम्म भारतीय सबै मनोरन्जनात्मक टि भि च्यानल बन्द गरिएको थियो जसको नेतृत्यो निर्देशक सबिन कुमार तोलाङगी ले गरेका थिए ।
  निर्देशक का अनुसार ह्वाइट हाउस वोर्किङ नाम हो । केहि दिनमै चलचित्र को आधिकारिक नाम सार्वजनिक गर्ने जनकारी दिए । अखिल नेपाल चलचित्र कर्मी सङघले धरानमा अन्त रास्ट्रीय चलचित्र महोत्सबको आयोजन गरेको थियो । उक्त सङघठनमा पनी उनले सम्योजक को रुपमा काम गरे ।
  तोलाङ्गी चलचित्र लाई राम्रो सँग बुझ्ने सर्जक हुन भन्दा फरक नपर्ला ।

  सम्बन्धित खवर
  सिफारिस सबै
 • छुटाउनुभयो कि? सबै