•            
  • sajhaonlinetv. com

  • १४ जेष्ठ २०८१, सोमबार ०६:३५

  शान्ति श्री परियारको स्वरमा ‘आधा विर्को’ सार्वजनिक

  काठमाडौं– गायक सुवास खत्री र गायिका शान्ति श्री परियारको स्वरमा ‘आधा विर्को’ सार्वजनिक गरिएको छ । सुजित खत्रीको शब्द तथा लय सिर्जना सुजित खत्री र दिलिप धड्कन थेगो , विश्वास नेपालीको एरेन्ज गीतमा रहेको छ । मायालुले आफु छोडि जादाँको विछोडको पललाई गीतमा समावेश गरिएको छ । आफुले हृदयको कुनामा राखेको मायाबाट टाडा जानुपर्दाको विसम परिवेशलाई गीतमा चित्रण गरिएको छ । बुद्ध थापाको छायाँकन , अमृत चापागाईँको सम्पादन तथा विशाल घिमिरेको निर्देशनमा भिडियो निमार्ण गरिएको छ । बद्रि प्रसाद तिवारी र रचना न्यौपानेको अभिनयलाई गीतमा देख्न सकिन्छ ।
  गीतको पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोस ।
  https://youtube.com/watch?v=Kd7Q9oEy008%3Fsi%3DxbLxb86EYwfl6IsH

  सिफारिस सबै
 • छुटाउनुभयो कि? सबै