•            
  • sajhaonlinetv. com

  • २३ जेष्ठ २०८१, बुधबार ०३:१७

  ‘होस्टेल ३’को मुख्य भूमिकामा सिम्रन पन्त अनुबन्धित

  काठमाण्डौ , नेपाली कथानक चलचित्र ‘होस्टेल ३’को मुख्य भूमिकामा सिम्रन पन्त अनुबन्धित भएकी छिन् । । यसअघि प्रमुख भूमिकामा ‘भिडियो कन्टेन्ट कृयटर’को रूपमा चर्चित ‘कुल ब्वाय’ अर्थात् पारस बम ,रिहान गिरी र पदम तामाङ अनुबन्धित भएका थिए।
  चलचित्रमा सशक्त भूमिकामा देखिन लागेकी सिम्रन पन्तले मुम्बई र नेपालमा अभिनय प्रशिक्षण लिएकी छन्। उनको लक्ष्य चलचित्र नै भएता पनि ‘स्क्रिन टेस्ट’ र अभिनयको निखरताको लागि केही म्युजिक भिडिओ र एक दर्जन विज्ञापनमा अभिनय गरेकी छन्। नयाँ तर सशक्त अभिनय गर्न सक्ने र चलचित्रको लागि पात्र सुहाउँदो नायिकाको जरुरत रहेकोमा सिम्रनको लगाव र काम हेरेर यस चलचित्रमा लिएको निर्देशकको भनाई छ। पन्तले यस अघी एैतीहासिक बिषयमा आधारित चलचित्र “राजमहल” मा पनि मुख्य भूमिका मा साइन गरिसकेकी छिन । “राजमहल” को छायाङ्कन को तयारी भइरहेको छ ।
  पन्तले “होस्टल ३”को कथा बस्तु र स्क्रिप्ट निकै राम्रो लागेर काम गर्ने निर्णय गरेको बताइन ।

  सिफारिस सबै
 • छुटाउनुभयो कि? सबै