•            
  • sajhaonlinetv. com

  • १० असार २०८१, आईतवार २०:०३

  बलिउड अभिनेत्री सोनाक्षी सिन्हा र अभिनेता जहीर इकबाल वैवाहिक बन्धनमा बाँधिए

  भारत , बलिउड अभिनेत्री सोनाक्षी सिन्हाले बिहे गरेकी छिन्। सिन्हा प्रेमी तथा बलिउड अभिनेता जहीर इकबालसँग वैवाहिक बन्धनमा बाधिएकी हुन्। सोनाक्षीले सामाजिक सन्जाल फेसबूकमा पोस्ट गर्दै वैवाहिक बन्धनमा बाधिएको जानकारी दिएकी छिन् ।
  यस जोडीको दर्ता विवाह बान्द्रास्थित सोनाक्षीको अपार्टमेन्टमा भएको थियो। दुवैले इन्गेजमेन्ट गरे र त्यसपछि बान्द्रास्थित सोनाक्षीको अपार्टमेन्टमा दर्ता विवाह गरे। बिहेपछि परिवार रिसेप्शनमा जान लागेका छन्।
  मुम्बईको दादरमा रहेको शिल्पा शेट्टीको रेस्टुरेन्ट बास्टनमा रिसेप्शन पार्टी हुनेछ, जसमा करिब १००० पाहुनाहरू सहभागी हुनेछन्। बास्टियन रेस्टुरेन्टमा स्वागतको तयारी पूरा भएको छ।
  सोनाक्षीले सामाजिक सञ्जालमार्फत बिहे गरेको जानकारी गराएकी हुन। बिहेको तस्वीरहरु सेयर गर्दै उनले प्रेमील स्टाट्स लेखेकी छन्।
  ‘सात वर्षअघि ९२३।०६।२०१७० आजकै दिन हामीले एकअर्काको आँखामा मायाको सबैभन्दा शुद्ध रुप देख्यौं र यसलाई निरन्तरता दिने निर्णय गर्यौं। आज त्यो प्रेमले हामीलाई सबै चुनौतिहरू र विजयहरू मार्फत मार्गदर्शन गरेको छ। यस क्षणमा पुगेका छौं, जहाँ हाम्रा परिवार र भगवानको आशीर्वादले हामी अहिले श्रीमान्-श्रीमती हौं।’
  ३६ वर्षीय जहीर इकबालले २०१९ मा फिल्म ‘नोटबुक’ बाट डेब्यू गरेका थिए। यसपछि उनी २०२२ मा सोनाक्षी सिन्हा र हुमा कुरैशी स्टारर फिल्म ‘डबल एक्सएल’ मा देखिएका थिए।
  ६ वर्षको करियरमा जहीरले दुवै फिल्ममा गरेपनि यी फिल्महरु बक्स अफिसमा सफल भएनन्।

  सिफारिस सबै
 • छुटाउनुभयो कि? सबै